Chcete mít důležité dokumenty ihned
k dispozici? Ptáte se jak zabránit ztrátě
či poškození dokumentu? Nevíte jak
chránit citlivé dokumenty před zneužitím?
Máme pro Vás řešení - Therefore.
     
   
     
     
  Zajišťujeme archivaci fyzických
dokumentů a písemností v souladu
se zákonem, archivaci elektronických
dokumentů, digitalizaci dokumentů,
dále malonákladový a velkoformátový tisk...
     
    Více o službách >>
     
     
  Nabízíme Vám dokumentové skenery, velkoformátové tiskárny, multifunkční
tiskárny, boxy, krabice...
Z naší nabídky si určitě vyberete.
     
    Více o produktech >>
   
 
   
  ● Úvod
   
  ● Co je správa dokumentů
   
  ● Funkce systému Therefore
   
  ● Škálovatelnost systému Therefore
   
  ● Integrace systému Therefore
   
 
   
  ● Proč si vybrat Therefore
   
   
   
  ● Archivace fyzických dokumentů
   
  ● Archivace elektronických dokumentů
   
  ● Malonákladový tisk
   
  ● Velkoformátový tisk
   
   
  ● Ceník našich služeb
   

 

   
 

Komponenty systému Therefore™

Systém Therefore™ se skládá z několika jednotlivých aplikací.

Aplikace Therefore™ Navigator
Aplikace Therefore™ Navigator umožňuje vyhledávat, získávat, seskupovat a třídit dokumenty uložené v tomto softwaru. Také spravuje úkony pracovních procesů. Aplikace Navigator je výchozím bodem pro spuštění aplikace Therefore™ Viewer.
 


Prohlížeč dokumentů Viewer
Aplikace Therefore™ Viewer zobrazuje, otáčí, opatřuje poznámkami a tiskne dokumenty uložené v systému Therefore™. Aplikace Viewer navíc umožňuje vytvořit nové verze dokumentů, upravit indexová pole a zobrazit předchozí verze. Dokumenty přidružené k aplikacím v počítači lze otevřít v nativní aplikaci. V aplikaci Viewer je také možné zobrazit dokumenty vytvořené ve více než 250 formátech souborů, a to i tehdy, pokud aplikace, v nichž byly vytvořeny, není na příslušném počítači nainstalována. Představte si, že obdržíte výkres aplikace AutoCAD, který můžete otevřít, aniž byste měli aplikaci na svém počítači nainstalovanou.

 


 

Zachytávání dokumentů
Aplikace Therefore™ Capture Client se používá při skenování dokumentů a jejich ukládání do systému Therefore™. Aplikace Capture Client se obvykle používá spolu se skenerem dokumentů, ačkoli je možné používat ji i při importu dokumentů z pevného disku nebo při klasifikaci a indexaci dokumentů, které již v systému Therefore™ uloženy jsou. Podporuje rozpoznávání čárových kódů i OCR a lze ji používat pro indexaci dokumentů a dělení dávek.

Aplikace Web Access
Aplikace Therefore™ Web Access využívá webový prohlížeč (obvykle aplikaci Microsoft® Internet Explorer®) pro vyhledávání a zobrazení dokumentů uložených v systému Therefore™ pro správu dokumentů.

Možnost skenovat dokumenty do systému Therefore™ nebo být součástí pracovních procesů prostřednictvím webu ocení především malé společnosti nebo i lidé pracující z domova. Pomocí uživatelského jména a hesla přes zabezpečenou linku mohou uživatelé využívat všech výhod, které funkce systému Therefore™ poskytují, a to odkudkoli, kde je přístup k síti Internet. Webový klient systému Therefore™ toto umožňuje, aniž by bylo nutné mít na příslušném počítači nainstalovaný software Therefore™. Využití je podobné jako v případě aplikací Therefore™ Navigator a Viewer. Veškeré výhody proto můžete využívat kdekoli a kdykoli. Webový klient systému Therefore™ zajišťuje zabezpečení datové komunikace v síti Internet podporou bezpečné komunikace prostřednictvím protokolu SSL.

Nahoru...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Úvod  -  Služby  -  Produkty  -  Zákaznická sekce  -  Kalendář akcí  -  Aktuality  -  Legislativa  -  Kontakt  -  Napište nám

Copyright © 2010 e-ARCHIV.eu  - Created design by JB