Chcete mít důležité dokumenty ihned
k dispozici? Ptáte se jak zabránit ztrátě
či poškození dokumentu? Nevíte jak
chránit citlivé dokumenty před zneužitím?
Máme pro Vás řešení - Therefore.
     
   
     
     
  Zajišťujeme archivaci fyzických
dokumentů a písemností v souladu
se zákonem, archivaci elektronických
dokumentů, digitalizaci dokumentů,
dále malonákladový a velkoformátový tisk...
     
    Více o službách >>
     
     
  Nabízíme Vám dokumentové skenery, velkoformátové tiskárny, multifunkční
tiskárny, boxy, krabice...
Z naší nabídky si určitě vyberete.
     
    Více o produktech >>
   
 
   
  ● Úvod
   
  ● Co je správa dokumentů
   
  ● Funkce systému Therefore
   
  ● Škálovatelnost systému Therefore
   
 
   
  ● Komponenty systému Therefore
   
  ● Proč si vybrat Therefore
   
   
   
  ● Archivace fyzických dokumentů
   
  ● Archivace elektronických dokumentů
   
  ● Malonákladový tisk
   
  ● Velkoformátový tisk
   
   
  ● Ceník našich služeb
   

 

   
 

Integrace systému Therefore

Integrace s multifunkčními tiskárnami
Systém Therefore™ nabízí možnost bezproblémové integrace s multifunkčními tiskárnami Canon.
Aplikace pro multifunkční tiskárny systému Therefore™ je založena na platformě MEAP, která integruje iR zařízení Canon přímo se systémem Therefore™. Zatímco uživatelé skenují dokumenty pomocí příslušného zařízení, dokumenty se ukládají přímo do systému Therefore™ spolu s veškerými potřebnými daty indexu. Jejich klasifikace, indexace a ukládání se může objevit přímo na displeji multifunkční tiskárny – není ani nutné zapínat počítač!
 

Přihlašovací obrazovka na MFP

Náhled skenování na MFP

Výběr kategorie na MFP

 


Integrace se službou eCopy™ ShareScan®
Uživatelé služby eCopy™ mohou využít konektoru systému Therefore™ pro službu eCopy™ ShareScan®, který umožňuje ukládání dokumentů přímo z multifunkční tiskárny do systému Therefore™. Služba eCopy™ také nabízí možnost odesílat dokumenty do více cílů. Díky integraci se službou eCopy™ Desktop™ je možné vkládat poznámky do dokumentů a ukládat je do systému Therefore™ stisknutím tlačítka Uložit do systému Therefore™.

Hlavní obrazovka eCopy

eCopy – náhled skenování

eCopy – výběr kategorie

Integrace se softwarem třetích stran
Systém Therefore™ lze integrovat s hlavními rámci systémů SAP® R/3®, Microsoft® Dynamics NAV®, Microsoft SharePoint a COLD.

Bezproblémová integrace s aplikací Microsoft Dynamics NAV

Konektor systému Therefore™ pro aplikaci Microsoft Dynamics NAV uživatelům poskytuje možnost bezproblémové interakce mezi systémem Therefore a aplikací Microsoft® Dynamics NAV®. Systém Therefore™ spolu s aplikací Microsoft® Dynamics NAV® uživatelům umožňuje zobrazit náhled celého toku dokumentů v reálném čase v rámci organizace, a to včetně snadného přístupu k veškerým datům a vytvořeným dokumentům.

Jde o kompletní přizpůsobitelné řešení pro obchodní správu, s nímž ušetříte čas i peníze. Při používání aplikace Microsoft® Dynamics NAV® mohou uživatelé:

● skenovat dokumenty
● importovat dokumenty
● provádět automatickou indexaci dokumentů v systému Therefore™ z polí v aplikaci Microsoft® Dynamics
   NAV®
●  vyhledávat dokumenty
● tisknout dokumenty
● distribuovat dokumenty a zobrazovat dokumenty

Bezproblémová integrace se službou Microsoft® SharePoint® 2007
Zákazníci využívající službu SharePoint získají výhody bezproblémové integrace se systémem Therefore™, čímž zlepší získávání a správu informací uvedených v papírových dokumentech zásadních pro jejich společnost. Systém Therefore™ se nachází pod službou SharePoint a formalizuje indexaci a ukládání dokumentů. Díky tomu zákazníci i nadále využívají uživatelské rozhraní a funkce služby SharePoint, ale zároveň mají navíc výhody spojené s efektivním získáváním, ukládáním a integrací poskytovanou systémem Therefore™. Ten také snižuje velikost databáze SharePoint, která může fungovat maximální rychlostí bez ohledu na objem dat.

Systém Therefore™ COLD

Procesy Therefore™ COLD tisknou seznamy a zařazují soubory (text ASCII, binární, XML a PDF) rychle a automaticky ze systémů sálových počítačů či generátorů protokolů.

Rozhraní Therefore™ API

Rozhraní Therefore™ API umožňuje integraci se softwarem třetích stran díky sadě SDK systému Therefore™.

Integrace systémů SAP®

Systém Therefore™ poskytuje centrální správu všem informacím a zároveň propojuje procesy SAP® s příslušnými dokumenty.

Příchozí papírové dokumenty i elektronické dokumenty lze uchovávat v systému Therefore™, a to přímo z uživatelského rozhraní systému SAP®. Veškeré aplikace systému Therefore™ podporují všechny funkce čárových kódů systému SAP® a jsou zcela začleněny do jeho úložných scénářů. Systém Therefore™ dokáže zachytit indexy dokumentů přímo z procesů systému SAP®.

Dokumentům, jako jsou například výchozí soubory týkající se zákazníka či zařazovací soubory, přiřadí systém Therefore™ automatické úlohy úložiště. Všechna data SAP® pro reorganizaci lze ukládat do systému Therefore™. Pro cenově příznivé spuštění datových úložišť SAP® je možné tato data kdykoli v systému SAP® obnovit.

Kompletní integrací se myslí správa všech dokumentů systémem Therefore™, které lze vyhledat a zobrazit přímo z aplikací SAP®. Dokumenty je možné zobrazit v aplikacích systému Therefore™ či interních prohlížečích systému SAP®.

Nahoru...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Úvod  -  Služby  -  Produkty  -  Zákaznická sekce  -  Kalendář akcí  -  Aktuality  -  Legislativa  -  Kontakt  -  Napište nám

Copyright © 2010 e-ARCHIV.eu  - Created design by JB