Chcete mít důležité dokumenty ihned
k dispozici? Ptáte se jak zabránit ztrátě
či poškození dokumentu? Nevíte jak
chránit citlivé dokumenty před zneužitím?
Máme pro Vás řešení - Therefore.
     
   
     
     
  Zajišťujeme archivaci fyzických
dokumentů a písemností v souladu
se zákonem, archivaci elektronických
dokumentů, digitalizaci dokumentů,
dále malonákladový a velkoformátový tisk...
     
    Více o službách >>
     
     
  Nabízíme Vám dokumentové skenery, velkoformátové tiskárny, multifunkční
tiskárny, boxy, krabice...
Z naší nabídky si určitě vyberete.
     
    Více o produktech >>
   
 
   
  ● Úvod
   
  ● Co je správa dokumentů
   
  ● Funkce systému Therefore
   
 
   
  ● Integrace systému Therefore
   
  ● Komponenty systému Therefore
   
  ● Proč si vybrat Therefore
   
   
   
  ● Archivace fyzických dokumentů
   
  ● Archivace elektronických dokumentů
   
  ● Malonákladový tisk
   
  ● Velkoformátový tisk
   
   
  ● Ceník našich služeb
   

 

   
 

Škálovatelnost systému Therefore™

Systém Therefore™ byl speciálně navržen pro vytvoření maximálně univerzálního využití. Jde o dokonale škálovatelné řešení, takže podle potřeby je možné přidávat vstupní zařízení, jako jsou například skenery či multifunkční tiskárny Canon. Jediné, co se změní, je potřebná licence, která tyto funkce umožní.

Systém Therefore™ je dostupný ve třech verzích: Personal Edition, Workgroup Edition a Business Edition. Každá z těchto verzí využívá stejné škálovatelné softwarové jádro a zákazníkům nabízí možnost přímého upgradu z verze Personal Edition nebo Workgroup Edition na verzi Business Edition. V případě systému Therefore™ jsou systémy základní úrovně i celopodniková nasazení založena na témže softwaru, čímž zaručují maximální škálovatelnost.

Therefore - Personální Edice


Jedná se o verzi pro jednoho uživatele, neboli samostatné archivační řešení. Umožňuje skenování papírových dokumentů a import souborů aplikace Microsoft® Office a běžných souborů. Mezi typické uživatele by mohla patřit armáda či policie, jejichž zaměstnanci potřebují skenovat citlivé dokumenty v samostatných systémech nepřipojených k žádné síti.

Therefore - Workgroup Edice


Verze Therefore™ Workgroup Edition je k dispozici pro 5 či 10 uživatelů a zahrnuje přístup na web a licenci pro připojení k jednomu skeneru (další lze přidávat podle potřeby). Toto řešení je obzvláště vhodné pro oddělení v rámci větší organizace. Umožňuje skenování papírových dokumentů a import všech souborů aplikace Microsoft® Office a stolních souborů. Dokumenty je možné archivovat na všechny běžné typy elektronických úložných médií.

Každý podnik, který potřebuje rychle a bezpečně vytvářet záznamy, uchovávat a vyhledávat informace či okamžitě „od stolu“ vytvářet dokumenty v papírové podobě, může využít verze Therefore™ Workgroup Edition.

Therefore - Business Edice


Tato verze je určena pro malé, střední i velké organizace, jejichž zaměstnanci musejí mít možnost vytvářet dokumenty v papírové podobě „od stolu“, a které potřebují zlepšit efektivitu svých procesů vytvořením flexibilních toků informací, umožňujících pohyb dokumentů v rámci podniku. Jako skutečně decentralizovaný systém nabízí neomezenou podporu serveru. S touto verzí lze používat veškeré typy médií RAID a NAS, dále je možné rozpoznání a záznam čárových kódů, integrace pracovních procesů, zpracování COLD souborů tiskové fronty a přístup na web.

Verze Therefore™ Business Edition podporuje mnoho různých databázových serverů a umožňuje také „sdílet“ data z mnoha balíčků třetích stran. Typickou možností integrace je použití systému Therefore™ jako úložiště pro naskenované obrázky dokumentů, které jsou propojeny s údaji o finančních transakcích, řízených libovolným prodejním či fakturačním balíčkem některé třetí strany.

Nahoru...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Úvod  -  Služby  -  Produkty  -  Zákaznická sekce  -  Kalendář akcí  -  Aktuality  -  Legislativa  -  Kontakt  -  Napište nám

Copyright © 2010 e-ARCHIV.eu  - Created design by JB