Chcete mít důležité dokumenty ihned
k dispozici? Ptáte se jak zabránit ztrátě
či poškození dokumentu? Nevíte jak
chránit citlivé dokumenty před zneužitím?
Máme pro Vás řešení - Therefore.
     
   
     
     
  Zajišťujeme archivaci fyzických
dokumentů a písemností v souladu
se zákonem, archivaci elektronických
dokumentů, digitalizaci dokumentů,
dále malonákladový a velkoformátový tisk...
     
    Více o službách >>
     
     
  Nabízíme Vám dokumentové skenery, velkoformátové tiskárny, multifunkční
tiskárny, boxy, krabice...
Z naší nabídky si určitě vyberete.
     
    Více o produktech >>
   
 
   
 
   
  ● Co je správa dokumentů
   
  ● Funkce systému Therefore
   
  ● Škálovatelnost systému Therefore
   
  ● Integrace systému Therefore
   
  ● Komponenty systému Therefore
   
  ● Proč si vybrat Therefore
   
   
   
  ● Archivace fyzických dokumentů
   
  ● Archivace elektronických dokumentů
   
  ● Malonákladový tisk
   
  ● Velkoformátový tisk
   
   
  ● Ceník našich služeb
   

 

   
 

Úvod

Naším posláním, jako konzultační společnosti orientované na správu dokumentů a dokumentových procesů, je pomoci vám zorientovat se v současných trendech elektronické správy dokumentů, ukázat vám výhody dokumentových řešení, popsat vám technologické, systémové a procesní souvislosti a na základě výstupu analýzy vám navrhnout a vytvořit optimalizovaný, moderní a efektivní model dokumentového řešení, přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Celým procesem optimalizace vás bezpečně provedeme, od analýzy až po integraci a spuštění systému, včetně zaškolení personálu. To vše s maximálním ohledem na zachování plynulého provozu ve vaší společnosti, s důrazem na bezpečnost dat a samozřejmě s cílem rychlého a měřitelného návratu vaší investice.

Ptáte se, kde je vhodné dokumentové řešení aplikovat?

V oblastech, kde:

● čas potřebný k vyhledání dokumentů hraje důležitou roli (ohrožení zdraví, života, majetku, finanční ztráta, penalizace, soudní spory, apod.)
● poškození či ztráta dokumentu by způsobila škody (na zdraví, životě, majetku, duševním vlastnictví, finanční ztráta, penalizace, soudní spory, apod.)
● hrozí zneužití dokumentu (zneužití osobních údajů, ztráta know-how, poškození duševního vlastnictví, ohrožení strategických plánů společnosti, apod.)
● je kladen vysoký důraz na správnost a aktuálnost nalezených dokumentů (kde práce s jinými verzemi dokumentů než z aktuálními způsobí časovou či finanční ztrátu)
● jsou v dokumentovém procesu potřeba definovat pravidla – oběh dokumentu (např.rozhodovací či schvalovací procesy, u kterých zavedením pravidel vzniká největší finanční a časová úspora a současně/nebo celý proces zjednoduší a ztransparentní)


Naši vysoce kvalifikovaní konzultanti jsou připraveni s vámi spolupracovat, aby porozuměli vašim potřebám. S jejich značnou zkušeností mohou pomoci identifikovat potenciální zlepšení, které by správa dokumentů mohla přinést vašemu podnikání. A protože naše systémy jsou modulární, jsou jednoduše integrovatelné bez široké škály přeprojektování vašich existujících procesů, minimalizují výdaje a přerušení, kterými jsou nové systémy často zatíženy.

Rádi vám naše dokumentové řešení a jeho možnosti představíme osobně.

Kontaktujte nás ještě dnes! >>

Nahoru...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Úvod  -  Služby  -  Produkty  -  Zákaznická sekce  -  Kalendář akcí  -  Aktuality  -  Legislativa  -  Kontakt  -  Napište nám

Copyright © 2010 e-ARCHIV.eu  - Created design by JB