Chcete mít důležité dokumenty ihned
k dispozici? Ptáte se jak zabránit ztrátě
či poškození dokumentu? Nevíte jak
chránit citlivé dokumenty před zneužitím?
Máme pro Vás řešení - Therefore.
     
    Více o řešení >>
     
     
  Zajišťujeme archivaci fyzických
dokumentů a písemností v souladu
se zákonem, archivaci elektronických
dokumentů, digitalizaci dokumentů,
dále malonákladový a velkoformátový tisk...
     
    Více o službách >>
     
     
  Nabízíme Vám dokumentové skenery, velkoformátové tiskárny, multifunkční
tiskárny, boxy, krabice...
Z naší nabídky si určitě vyberete.
     
    Více o produktech >>
   
 
   

10. 08. 2011

Revize elektro

Od března 2011 nabízíme našim zákazníkům jako doplňkovou službu provádění revizí elektro ( elektrická zařízení, stroje, kanceláře, výrobní a skladovací prostory, hromosvody ) za mimořádně příznivé ceny. Dále nabízíme školení a přezkoušení pracovníků elektro dle Vyhl. 50/1978 Sb. §4,5,6,7,8,10,11. Smluvní zákazníci - sleva 10% z ceny. 

Více o aktualitě

   
   

01. 07. 2011

Digitalizace za korunu !

Prodlužujeme službu SCAN economic za akční ceny! Jedinečnoá nabídka zaměřená na digitalizaci fyzických archivů prodloužena do konce listopadu 2011! Digitalizace A4 za jednu korunu! Digitalizace nikdy nebyla tak dostupná jako nyní! A navíc, u zakázek nad 1.000 archů A4 doprava zdarma! Využijte této časově omezené nabídky a kontaktujte nás ještě dnes! Více informací vám poskytneme na naši infolince. Váš team e-ARCHIV. 

Více o aktualitě

   
   

19. 08. 2010

Nová daň z kopírky?

Knihovnám, školám a úřadům hrozí, že budou muset vytáhnout z kasy o desetitisíce až statisíce korun ročně víc za to, že používají tiskárny a kopírky. Pokud projde návrh novely autorského zákona z dílny ministerstva kultury, nebudou už platit za zhotovené kopie, ale paušál za přístroj.

Více o aktualitě

   
   

19. 04. 2010

Novela Zákona o elektronickém podpisu

Dne 15. dubna 2010 nabyla účinnosti novela zákona o elektronickém podpisu (č. 101/2010 Sb.). Tento předpis v reakci na komitologické rozhodnutí 2009/767/ES přidává Ministerstvu vnitra povinnost vést a zveřejňovat seznam důvěryhodných certifikačních služeb a stanoví orgánům veřejné moci povinnost uznávat kvalifikované certifikáty vydané v ostatních členských státech EU

Více o aktualitě

   
   
   
 

Nahoru...

   
Úvod  -  Služby  -  Produkty  -  Zákaznická sekce  -  Kalendář akcí  -  Aktuality  -  Legislativa  -  Kontakt  -  Napište nám

Copyright © 2010 e-ARCHIV.eu  - Created design by JB